O nás


Jsme mezinárodně uznaná chovatelská stanice Australských ovčáků Cheerful pack.

Jmenujeme se Věrka a Jarda Kouřilovi a jsme veselí lidé, kteří mají rádi smích, skvělou společnost a dobrodružství. Když se to tak vezme, Aussíci tohle všechno dokonale splňují. O Australské ovčáky jsme se začali zajímat v roce 2014, kdy jsme poprvé plemeno viděli na živo a hned nás naprosto okouzlilo svou šílenou akčností. V roce 2015 jsme postavili dům a pořídili si i svého prvního Aussie parťáka Happynku, od té doby je náš život veselejší a ještě bláznivější, než byl doposud! 

Co od nás můžete čekat

      Toto plemeno je vskutku úžasné. Proto se zaobíráme důsledným výběrem vhodného psa, aby si potomci odnesli co možná nejlepší genetické predispozice, zejména zdravotní, povahové a samozřejmě i ty vzhledové. Dbáme na dobrou socializaci, krmíme vyváženou stravou bohatou na vitamíny a minerály, častokrát si jedí lépe než my :-) a pejsky zahrnujeme nehynoucí láskou.

       Jelikož chceme, aby naše odchovy měly co nejlepší domov, je samozřejmostí, že budeme novým majitelům k dispozici v řešení různých situací, které mohou nastat. Ať se bude jednat o konzultace ohledně jídla, výchovy, výstav, uchovnění i dalších možných situací. 

       Než si od nás pejska odvezete, chtěli bychom Vás osobně poznat, abychom rozhodli, zda chceme svěřit pejska právě Vám.  Budete od nás mít toho neskvělejšího parťáka, který si s sebou domů odveze kromě skvělé socializace a doslovného vymazlení i balíček do začátku.